კლასის ხელმძღვანელი: ნელი ნაოჭაშვილი

 

  1. ბუჟღულაშვილი გიორგი
  2. გოდერძიშვილი დავით
  3. ინაური თინათინ
  4. კასრაძე მარიამ
  5. მაკრახიძე მარიამ
  6. ოქროპირიძე ზურაბი
wminda-barbare

 

კლასის ხელმძღვანელი: მაკა ხაჭაპურიძე

 

  1. აბრამიძე მარიამ
  2. აბუაშვილი დაჩი 
  3. ბურჯანაძე ლევან
  4. გოდერძიშვილი ლიკა
  5. ზაუტაშვილი ელენე
  6. თათრიშვილი ლალი
  7. კაპანაძე გიორგი
  8. კასრაძე ელენე
  9. მარიამიძე ანა
  10. მაყიშვილი გიორგი
  11. მინდიაშვილი გიორგი
  12. მშვიდობაძე იზა
  13. საძაგლიშვილი მერაბი
  14. სიმონიშვილი მიხეილ
  15. ტლაშაძე მიხეილი
  16. ფირანიშვილი მიხეილ
  17. ცაციაშვილი ნათია
  18. ცხოვრებაშვილი მარიამ
  19. ხინჩიკაშვილი თამთა
ioane-natlismcemeli

 

კლასის ხელმძღვანელი: ბექა ღუდუშაური

 

  1. აბრამიძე მიხეილ
  2. არჩუაძე ნინო
  3. ბარამიძე საბა
  4. ბეგიაშვილი ნინო
  5. გიუნაშვილი ილია
  6. იასაშვილი ოთარი
  7. კავლელაშვილი ალექსანდრე
  8. კვირკველია გიორგი
  9. კიკაძე გიორგი
  10. ლაღიძე თამაზი
  11. მაისურაძე მიხეილ
  12. მაისურაძე ნიკა
  13. მარიამიძე  გვანცა
  14. მარმალიძე თათული
  15. მშვიდობაძე  შოთა
  16. რაზმაძე დიმიტრი
  17. საათაშვილი სალომე
  18. უმეკაშვილი მარიამი
  19. ფრუიძე ვიქტორი
  20. ღაღანიძე თამარი
  21. ხიმშიაშვილი ზურაბი
petre-da-pavle

კალასის ხელმძღვანელი: ნელი ნაოჭაშვილი

 

  1. აბულაძე გვანცა
  2. დოთიაშვილი თამარი
  3. ზაუტაშვილი თამარ
  4. იასაშვილი ნუცა
  5. კავლელაშვილი სალომე
  6. კლდიაშვილი ანრი
  7. მაზმიშვილი ანა
  8. მაისურაძე გიორგი
  9. მაისურაძე მარიამ
  10. მაისურაძე ნინო
  11. რამაზაშვილი ანი
  12. სადღობელაშვილი დავით
  13. ტიტვინიძე ლაშა-გიორგი
  14. ჩაჩუა ლუკა
  15. წერეთელი გიორგი
eqvtimeatoneli

კლასის ხელმძღვანელი მარინე კახიაშვილი

 

  1. ბერძნიშვილი გიორგი
  2. დადიანიძე სალომე
  3. დოთიაშვილი ანა
  4. ინაური იოსებ
  5. კვირიკაშვილი ნუცა
  6. მაჭარაშვილი მარიამ
  7. მჭედლიშვილი ლუკა
  8. ორჯონიკიძე ბერქაი
  9. ოქროპირიძე იოანე
  10. რაზმაძე ნინო
  11. საძაგლიშვილი ვლადიმერი
  12. სოფრომაძე ლიზი
  13. ღვინიაშვილი გიორგი
  14. შატაკიშვილი მარიამი
  15. წკრიალაშვილი ზურაბ
  16. ჭეჭელაშვილი დავითი
  17. ხარებაშვილი აკაკი 
  18. ხორგუაშვილი ლუკა
  19. ჯალაღანია ნოდარ
  20. ჯაფარიძე ჯარჯი
  21. ჯეირანაშვილი გიორგი
ioane-mtacmindeli

კლასის ხელმძღვანელი: რუსუდან მღებრიშვილი

 

  1. აბუაშვილი ჯარჯი
  2. ბურჯანაძე მარიამ
  3. გუჩაშვილი ლიზი
  4. დადიანიძე ნიკოლოზ
  5. ელუაშვილი თენგიზ
  6. კაპანაძე ქეთევან
  7. კიკაძე მარიამ
  8. კლდიაშვილი დავით
  9. ლოლიშვილი ანა
  10. ნაზარაშვილი ნატა
  11. სადღობელაშვილი ლიზი
  12. ტურაშვილი საბა
  13. უმეკაშვილი გიორგი
  14. ფალელაშვილი სანდრო
  15. ღოლიჯაშვილი მარიამ
  16. ჩოჩიშვილი ნიკოლოზი
  17. ხვედელიძე ნიკოლოზ
  18. ჯავახიშვილი ომარი
  19. ჯალაღანია მარიამ
  20. ჯორჯიაშვილი გიორგი
10362

კლასის ხელმძღვანელი: ლელა ყეინაშვილი

  1. გაბლიშვილი თეკლე
  2. ვანიშვილი გაგა
  3. თინიკაშვილი ნიკოლოზ
  4. კაპანაძე დავითი
  5. კარელიძე თეკლა
  6. კარელიძე ნინო
  7. კეჩხუაშვილი შალვა
  8. მაისურაძე გვანცა
  9. მინდიაშვილი ალექსანდრე
  10. მჭედლიშვილი ნატა
  11. ოქროშიაშვილი მარიამ
  12. რაზმაძე შალვა
  13. საგინაშვილი ლიზი
  14. სურამელაშვილი თინათინ
  15. ქილიტაური თეიმურაზ
  16. ქუჩუკაშვილი ვაჟა
  17. ყველაშვილი ლექსო
  18. ხიხალაშვილი თეკლა
patriarqi anton II.jpeg

კლასის ხელმძღვანელი - მარინე კაპანაძე

  1. გოგიშვილი ლუკა
  2. თვაური თათული
  3. თუთარაშვილი გურამ
  4. მაისურაძე მარიამ
  5. მექვაბიშვილი კობა
  6. ოგიენკო ნიკოლოზ
  7. ოსიპოვი მილენა
  8. ოქრუაშვილი ანანო
  9. სამადაშვილი ნიკოლოზ
  10. შველიძე ლუკა
  11. ცხოვრებაძე გიორგი
  12. ხარებაშვილი ანა
  13. ხაჩიური ბარბარე
  14. ხიმშიაშვილი დაჩი
  15. ხიმშიაშვილი სანდრო
  16. ჯოლბორდი მირიან
karbelashvilebi2

ა(ა)იპ ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია
ს/კ 218082848
მისამართი: ქ. გორი, სამეფო ქ. #5
ვი-თი-ბი ბანკი ჯორჯია (გორის ფილიალი)
UGEBGE22
ანგარიშის # GE17VT0200000028483608

www.000webhost.com