კლასის ხელმძღვანელი: ცისია ვანიშვილი

 

  1. აბაზაშვილი თემური
  2. აკოპიან ნიკა
  3. ახალკაცი დავითი
  4. ბაღდოშვილი თორნიკე
  5. ბიბილაშვილი ლიზი
  6. გოგიაშვილი  ქეთევან
  7. გოლოშვილი  შალვა
  8. გუგუტიშვილი ქეთევან
  9. იაკობიძე ნიკოლოზ
  10. კლდიაშვილი ანა
  11. კოპაძე ნიკა
  12. კურმაშვილი ტარიელ
  13. ლომიტაშვილი მარიამ
  14. მჭედლიძე მარიამ
  15. ოქროპირიძე ანდრია
  16. სრესელი საბა
  17. ფურცელაძე საბა
  18. ქოჩიშვილი სალომე
  19. ჭიღლაძე მურაზ
  20. ხანიშვილი მარიამ
   teodore kvelteli

 

კლასის ხელმძღვანელი: ციური ბერუაშვილი

 

  1. ბერუაშვილი ელგუჯა
  2. გაგნიძე ლუკა
  3. გიგოლაშვილი მარიამი
  4. გოგიჩაიშვილი ბორისი
  5. კასრაძე ნანა
  6. კასრაძე ნიკოლოზ
  7. მანველიშვილი ანა
  8. მანძულაშვილი ანანო
  9. მუზაშვილი ლიზი
  10. მურაჩაშვილი ნია
  11. მღებრიშვილი დავით
  12. პაპუკიშვილი დავით
  13. რუსიშვილი ნიკოლოზ
  14. საძაგლიშვილი სანდრო
  15. ღვინიაშვილი ანნა
  16. ყველაშვილი კესო
  17. შუბითიძე მათე
  18. ჯავახიშვილი მარიამი
   mefe tamari

 

კლასის ხელმძღვანელი: ცირა ზაბილონი

 

  1. ბეგიაშვილი ელიზბარ
  2. ბექურიძე ბაქარი
  3. გოგიაშვილი მედეა
  4. თაბუაშვილი ილია
  5. თინიკაშვილი ნინო
  6. იმერლიშვილი ნიკოლოზ
  7. კეკოშვილი გიული
  8. კუდუხაშვილი ხატია
  9. ლაღიძე გიორგი
  10. ლომაური ვაჟა
  11. ლოხიშვილი ნუგზარი
  12. ოსეფაშვილი გიორგი
  13. ტიტვინიძე დემეტრე
  14. ღვალაძე ნიკოლოზ
  15. ღოლიჯაშვილი ელენე
  16. ჩიხლაძე ნინო
  17. ხარაზიშვილი ანანო
  18. ჯავახიშვილი თამარ
   angelozebi

 

კლასის ხელმძღვანელი: თამარ ჭუმბურიძე

 

  1. აბაზაშვილი ნიკოლოზ
  2. ბოლოთაშვილი მარიამ
  3. გიგაია ვლადიმერი
  4. გოგოლიძე მართა
  5. გრიგალაშვილი ნინა
  6. დარახველიძე ტატო
  7. ზარიძე ნიკოლოზ
  8. თოფჩიშვილი გიორგი
  9. კაპანაძე მართა
  10. კაპანაძე ანა
  11. მეზვრიშვილი ელენე
  12. ნეფარიძე გიორგი
  13. პაპავა მათე
  14. რჩეულიშვილი ლიზი
  15. ცხოვრებაძე მარიამი
  16. წიქარიძე ლიზი
  17. წკრიალაშვილი ლიზი
  18. ხარებაშვილი ხარება
   andria

 

კლასის ხელმძღვანელი: ია ნაროზაშვილი

 

  1. ბეგაშვილი მარიამ
  2. გარსიძე მარიამ
  3. გიგაური ალექსანდრე
  4. გობეჯიშვილი ვახტანგ
  5. გოგლიძე ლიზი
  6. ელბაქიძე ირინოლა
  7. თუთარაშვილი თემურ
  8. ლეკიშვილი თომა
  9. მარიამიძე ბარბარე
  10. მაყიშვილი ნიკა
  11. მახნიაშვილი მარიამ
  12. მინდიაშვილი მარიამ
  13. როსტევანიშვილი გიორგი
  14. საბანაშვილი გელა
  15. სრესელი ნიკოლოზ
  16. ფეხშველაშვილი ელენე
  17. ქილიტაური მიხეილ
  18. ხოხაშვილი ანა
  19. ჯანეზაშვილი მათე
   simon_kananeli

 

კლასის ხელმძღვანელი: ნონა ხიდაშელი

 

  1. აბალაკი მიხეილა
  2. ბერიკაშვილი ნიკა
  3. გიგაია პაატა
  4. გოდერძიშვილი სერგო
  5. ეგნატაშვილი ელენე
  6. თეთვაძე ტატო
  7. თოფჩიშვილი ანდრია
  8. კიტრიაშვილი მარიამ
  9. კოპაძე მარიამი
  10. მაჭარაშვილი ნიკოლოზ
  11. მინდიაშვილი ლუკა
  12. ოქროპირიძე ანნა
  13. ყიფიანი ნინო
  14. ჩოჩიშვილი სამსონი
  15. წკრიალაშვილი ბარბარე
  16. ხორგუაშვილი დავით
  17. ჯალაბაძე ქეთევან
   __.____

 

კლასის ხელმძღვანელი: ქეთევან კორაშვილი

 

  1. ახვლედიანი ანდრეა
  2. ბალიაშვილი ნიცა
  3. ბარბაქაძე თამარ
  4. ბიბილაშვილი ნინო
  5. ბიწაძე ნატალი
  6. გუდაძე ლუკა
  7. ელიკაშვილი გიორგი
  8. იაშვილი ალექსანდრე
  9. კასრაძე ლაზარე
  10. კეკოშვილი შალვა
  11. კვაღინიძე ელენე
  12. მექერიშვილი ანდრია
  13. მირუაშვილი თეკლა
  14. ნასყიდაშვილი მაია
  15. ტატალაშვილი საბა
  16. ფინდიშვილი ლილიანა
  17. ქუჩუკაშვილი ავთანდილ
  18. ჩიხლაძე ანანო
  19. წერეთელი მარიამ
  20. ხორგუაშვილი ნინო
   ioane_makharebeli

 

კლასის ხელმძღვანელი: ელენე თვაური

 

  1. ბურნაძე ანა
  2. გაბინაშვილი გაგი
  3. გერმანიძე ლუკა
  4. გიგაური ნინო
  5. გოჩაშვილი ლიზი
  6. ზუმბულიძე საბა
  7. თაბუაშვილი საბა
  8. თინიკაშვილი მარიამ
  9. კიტრიაშვილი ელენე
  10. მაისურაძე ბარბარე
  11. მელანაშვილი გიორგი
  12. მინდიაშვილი საბა
  13. ოქროპირიძე გიგი
  14. პავლიაშვილი ანა
  15. ფარცხალაძე ნიკოლოზი
  16. ქავთარაძე ნიკოლოზი
  17. ხინჩიკაშვილი ანა
  18. ხიტურიძე გვანცა
   giorgi

 

ა(ა)იპ ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია
ს/კ 218082848
მისამართი: ქ. გორი, სამეფო ქ. #5
ვი-თი-ბი ბანკი ჯორჯია (გორის ფილიალი)
UGEBGE22
ანგარიშის # GE17VT0200000028483608

www.000webhost.com