კლასის ხელმძღვანელი: ნინო კვაღნიძე

 

  1. ანანიაშვილი მიხეილ
  2. ბეგაშვილი ქრისტინე
  3. გელდიაშვილი თეკლა
  4. გუგუტიშვილი ლალი
  5. კაიშაური თამარ
  6. კაპანაძე საბა
  7. კარელიძე ანა
  8. კოპაძე ქეთევან
  9. ლომსაძე საბა
  10. მაისურაძე დავითი
  11. მაკრახიძე ნატა
  12. პაპავა ნიკოლოზი
  13. ტლაშაძე ალექსანდრე
  14. ტურაშვილი ნიკა
  15. ფუხაშვილი მარიამ
  16. ყეინაშვილი გიორგი
  17. ცაციაშვილი ქეთი
  18. ცხოვრებაძე ლევან
  19. ხოხაშვილი მერი
wminda-nikolozi

კლასის ხელმძღვანელი: მარინე კაპანაძე

 

  1. აბალაკი საბა
  2. ბალიაშვილი ლიზი
  3. ვაზაგაშვილი მარიამ
  4. ზაუტაშვილი ილია
  5. თურაზაშვილი თეიმურაზ
  6. კვაჭაძე   ლუკა
  7. კილაძე ნიკოლოზ
  8. ლომაური ელენე
  9. მაზმიშვილი საბა
  10. მახარაძე გიგა
  11. მირაზანაშვილი საბა
  12. მჭედლიშვილი ვერიკო
  13. ნონიკაშვილი ალექსანდრე
  14. ოსიპოვი ელენე
  15. რეხვიაშვილი ზურაბი
  16. რომელაშვილი ნანა
  17. ქებაძე ლუკა
  18. წკრიალაშვილი ავთანდილ
  19. ჭეჭელაშვილი ანა
  20. ხინჩიკაშვილი საბა
aleqsandre

კლასის ხელმძღვანელი: მაია კურტანიძე

 

  1. ამბრიაშვილი ნიცა
  2. ბერელაშვილი სტეფანე
  3. ბიბილაშვილი სერგო
  4. გიგაური ლიზი
  5. დარახველიძე ანტონ
  6. დოიჯაშვილი ვასილ
  7. თათრიშვილი მარიამ
  8. კაბულოვი ლანა
  9. კუპრაძე ანნა
  10. ლაღიძე თამარ
  11. მარანელი ბარბარე
  12. მარმალიძე ჯონდო
  13. მელანაშვილი დოდო
  14. სამადაშვილი თენგიზ
  15. ტეტუნაშვილი ავთანდილი
  16. ღვალაძე ომარ
  17. ღვინიაშვილი ლუკა
  18. ცერცვაძე საბა
  19. ჯაფარიძე გიორგი
  20. ჯაფარიძე ელენე
  21. ხორგუაშვილი ანა
kirion

 

კლასის ხელმძღვანელი: გიული ბუთხუზი

 

  1. ადამია გიორგი
  2. გოგიძე რომან
  3. გრიგალაშვილი მარიამ
  4. გუდაძე გიორგი
  5. კაპანაძე ელისაბედი
  6. კასრაძე გიორგი
  7. კასრაძე თომა
  8. ლომიძე თინათინ
  9. მაისურაძე   გიორგი
  10. მაისურაძე ნიკოლოზ
  11. მაისურაძე  დავით
  12. პავლიაშვილი ომარ
  13. რუსიშვილი გიორგი
  14. ტატიაშვილი მარიამ
  15. უმეკაშვილი  ალექსანდრე
  16. ყიფიანი ვასილ
  17. შველიძე ლიკა
  18. ხარებაშვილი ლიზი
shalva-bidzina-elizbari

 

კლასის ხელმძღვანელი: მაკა ხაჭაპურიძე

 

  1. აბულაძე ნია
  2. ახალკაცი საბა
  3. ბერიაშვილი ირაკლი
  4. ბერიკაშვილი  თამაზ
  5. ბორცვაძე მარიამი
  6. ზედგინიძე ნიკა
  7. კაკალაშვილი ანა
  8. კარელიძე მარკოზი
  9. კასრაძე ნანი
  10. კეკოშვილი გურამ
  11. ლაბაძე მარიამ
  12. მინდიაშვილი ლაშა
  13. მუზაშვილი ტარიელ
  14. ოქროშიაშვილი ნანა
  15. პაპუკიშვილი მარიამ
  16. სეხნიაშვილი ნიკა
  17. ყველაშვილი ნანუკა
  18. ხვედელიძე ნინო

davit-konstantine

 

კლასის ხელმძღვანელი თამარ დეკანოსიძე

 

  1. ასანიძე  საბა
  2. ბითაძე იოსები
  3. გოგიძე თამარ
  4. გოგიძე ნინო
  5. ეკალაძე რატი
  6. თეთვაძე ქეთევან
  7. კახნიაშვილი დათო
  8. კეკოშვილი სანდრო
  9. მელანაშვილი თამთა
  10. მინდიაშვილი მიხეილ
  11. რეხვიაშვილი თამარ
  12. უმეკაშვილი თეკლა
  13. ქურდაძე გოგა
  14. ყიფიანი ელენე
  15. ხაჩიური მართა
  16. ჯალაბაძე  გუბაზი
gabriel_qiqodze

კლასის ხელმძღვანელი: ია ჯალალი

 

  1. ალავიძე დავით
  2. ანანიაშვილი მათე
  3. ბერიანიძე ლაშა
  4. ბერკაცაშვილი ნუცა
  5. ბიწაძე ანამარია
  6. გუდაძე ნიკოლოზ
  7. ელიკაშვილი  ნინი
  8. კასრაძე გიორგი
  9. მარიამიძე ნუცა
  10. ოდიკაძე გრიგოლ
  11. სამადალაშვილი სანდრო
  12. სეხნიაშვილი თეკლა
  13. ტალახაძე ლიზი
  14. ტატიაშვილი ლუკა
  15. ტლაშაძე მარიამ
  16. ფეხშველაშვილი ლია
  17. ყიფიანი დავით
  18. ჭელიძე ალექსანდრე
  19. ხინჩიკაშვილი ნია
  20. ხორგუაშვილი მარიამ
   ghirsi ioane atoneli

 

კლასის ხელმძღვანელი: ქეთევან ჩუტკერაშვილი

 

  1. ახალკაცი ლიზი
  2. ბითაძე მარიამ
  3. გოჩაშვილი  მარიამ
  4. ელიკაშვილი შიო
  5. ელიკაშვილი ილია
  6. კავსაძე  ნინო
  7. ლომსაძე ნია
  8. მაყიშვილი თათია
  9. სარსევანიძე  მირიან
  10. სილაგაძე თენგიზ
  11. სხირელი  ნინო
  12. ფალელაშვილი დათა
  13. შატაკიშვილი ელენა
  14. შეყილაძე მარიამ
  15. შუღლიაშვილი ნიკოლოზ
  16. შუღლიაშვილი ოთარ
  17. წინამძღვრიშვილი თამთა
   cminda_qetevan_dedofali1

 

ა(ა)იპ ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია
ს/კ 218082848
მისამართი: ქ. გორი, სამეფო ქ. #5
ვი-თი-ბი ბანკი ჯორჯია (გორის ფილიალი)
UGEBGE22
ანგარიშის # GE17VT0200000028483608

www.000webhost.com